Informacija veterinarams

"VET kraujo donorai" duomenų bazė buvo sukurta tam, kad Jums, veterinarai, būtų lengva greitai rasti arčiausiai Jūsų klinikos esantį ir tinkamiausią konkrečiam pacientui kraujo donorą. Prisijungę galėsite matyti visus augintinius, potencialius kraujo donorus.

 

Paieškos dėka nesunkiai surūšiuosite duomenis pagal augintinio rūšį (šuo, katinas, šeškas, triušis, žirgas), lytį, svorį, amžių, miestą ir mikrorajoną rajoną. Prie kiekvieno augintinio rasite šeimininko vardą ir telefono numerį, kuriuo galėsite susisiekti ir paprašyti duoti kraujo. Norime informuoti, kad kraujo donorystė yra savanoriška ir augintinių šeimininkai neprivalo sutikti ir atvykti, tačiau tikime, kad jie supranta donorystės svarbą ir atsisakančių padėti nebus daug.

 

Mes sukūrėme šią duomenų bazę Jums ir siekiame, kad ji būtų patogi ir efektyvi naudoti, todėl visada laukiame pastabų ir pasiūlymų dėl galimų pakeitimų, tobulinimo, kuriuos galite rašyti el. paštu: info@vetkraujodonorai.lt Nurodytu elektroniniu paštu mes taip pat labai laukiame kiekvieno sėkmingo atvejo, kai Jums pavyko rasti donorą, kai procedūra buvo sėkminga, kai donoras jau ne kartą davė kraujo ar tiesiog buvo puikus. Siųskite nuotraukas ir aprašymus, nes kiekvienas geras pavyzdys įkvepia prisidėti.

 

Primename, kad registruodamiesi Jūs sutinkate naudoti duomenų bazėje esančius duomenis tik tiesioginiais tikslais, t.y. rasti tinkamą kraujo donorą ir su juo susisiekti. Užpildytos registracijos formos yra tikrinamos puslapio administratoriaus, kuris susisieks su Jumis anketoje nurodytu telefonu prieš patvirtindamas anketą, todėl būkite atidūs nurodydami kontaktinę informaciją. 

 

Užpildžius anketą, administratorius susisieks su jumis ir patvirtins anketą per 24 val.  Tačiau dėl didelio besiregstruojančiųjų kiekio pirmajį duomenų bazės veikimo mėnesį, registracija gali užtrukti ir kiek ilgiau, tad tikimės Jūsų supratingumo ir kantrybės.

Susisiekite su mumis

 

Registruotis naujienlaiškiui

 
  

Kas gali tapti kraujo donoru

Kraujo donoru gali tapti sveikas, neturintis antsvorio, nesirgęs erkių platinamomis ligomis ir neturėjęs kraujo perpylimo procedūrų augintinis. Gyvūno svoris, amžius ir lytis priklauso nuo gyvūno rūšies. Plačiau apie tai skaitykite čia: ŠUO, KATINAS, TRIUŠIS, ŠEŠKAS, ŽIRGAS

© 2016 VET kraujo donorų duomenų bazė. Visos teisės saugomos.