Svarbi informacija

Informacija šeimininkams

2016-11-16

Registruodamiesi duomenų bazėje Jūs ne tik galite išgelbėti kito augintinio gyvybę, bet ir greitai sulaukti pagalbos savo keturkojam šeimos nariui.


Skaityti daugiau

Informacija veterinarams

2016-11-16

Duomenų bazė sukurta taip, kad veterinarams būtų patogu greitai rasti arčiausiai esantį ir tinkamiausią kraujo donorą.


Skaityti daugiau

Kraujo donoru gali būti ŠUO

2016-10-26

Kraujo donoru gali būti šuo, kuris yra nuo 1 iki 8 metų amžiaus, sveria ne mažiau kaip 25 kg (tačiau nėra nutukęs), yra laiku kompleksiškai paskiepytas.


Skaityti daugiau

Kraujo donoru gali būti KATINAS

2016-10-25

Kraujo donoru gali būti katinas, kuris yra nuo 1 iki 8 metų amžiaus, sveria ne mažiau kaip 4,5kg (tačiau nėra nutukęs), yra laiku kompleksiškai paskiepytas.


Skaityti daugiau

Kraujo donoru gali būti TRIUŠIS

2016-10-25

Triušių kraujo perpylimas nėra dažna praktika ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Dažniausiai dėl to, kad žmonės šiuos augintinius neretai vertina mažiau nei šunis ar kates.


Skaityti daugiau

Kraujo donoru gali būti ŠEŠKAS

2016-10-24

Šeškų kraujo perpylimas nėra dažna praktika ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Dažniausiai dėl to, kad žmonės šiuos augintinius neretai vertina mažiau nei šunis ar kates.


Skaityti daugiau

Susisiekite su mumis

 

Registruotis naujienlaiškiui

 
  

Kas gali tapti kraujo donoru

Kraujo donoru gali tapti sveikas, neturintis antsvorio, nesirgęs erkių platinamomis ligomis ir neturėjęs kraujo perpylimo procedūrų augintinis. Gyvūno svoris, amžius ir lytis priklauso nuo gyvūno rūšies. Plačiau apie tai skaitykite čia: ŠUO, KATINAS, TRIUŠIS, ŠEŠKAS, ŽIRGAS

© 2016 VET kraujo donorų duomenų bazė. Visos teisės saugomos.